Mississippi

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Mississippi

Īpašums pārdošanai Misisipi

Tā robežojas ar ziemeļiem ar Tenesī, uz austrumiem ar Alabamu, uz dienvidiem ar Luiziānu un Meksikas līci un uz rietumiem ar Arkansu un Luiziānu.

Misisipi ir Amerikas Savienoto Valstu federēta valsts. Tās galvaspilsēta un populārākā pilsēta ir Džeksons.

Vai jūs domājat par savu māju pārdošanu Misisipē 2018. gadā? Vai jūs meklējat īpašumu pārdošanai Misisipi? Nesenie dati liecina, ka nekustamā īpašuma tirgus šogad labi darbojas gan pircējiem, gan pārdevējiem.

Šķiet, ka Misisipi nekustamā īpašuma tirgus darbojas labi, galvenā problēma, šķiet, ir mājokļu nepietiekamība. Šī ir lieliska ziņa pārdevējiem, kuriem ir īpašumi pārdošanai Misisipē, jo konkurence starp pircējiem var palīdzēt palielināt galīgo pārdošanas cenu. Šeit ir dažas prognozes par to, ko sagaidīt no Mississippi nekustamā īpašuma tirgus šogad.

Kopējā tendence visā valstī nekustamā īpašuma tirgū ietver arvien lielāku pircēju skaitu un pārdevēju skaita samazināšanos, kuriem ir īpašums pārdošanai Misisipi.

 Ceturtā ceturkšņa laikā vairāk nekā puse no visām mājām, kas pārdotas Misisipi nekustamā īpašuma tirgū, tika ierindotas mājokļu augšējā trešdaļā. Lai gan ir sagaidāms, ka piedāvājums pakāpeniski palielināsies un pieļaus saprātīgas cenas visā tirgū līdz gada beigām, kopējais pārdošanas apjoms Mississippi 2018. gadā būs vēl mazāks, ja runa būs par kopējo pieprasījumu.
Paredzams, ka mājokļu cenas Misisipi 2018. gadā pieaugs līdz 2,8%. Tas ir kritums no pašreizējā pieauguma par 6,9%, bet joprojām ir krietni virs parastā gandrīz 3% pieauguma.

 Nekustamā īpašuma eksperti uzskata, ka nekustamā īpašuma tirgus izaugsmes temps būs tuvāks 3,2%. Tomēr tas ir slikti ziņa īpašniekiem, kuri vēlas pārdot savu īpašumu pārdošanai Misisipi par visaugstāko iespējamo summu.
Ja jūs domājat par sava īpašuma pārdošanu Misisipi un vēlaties izmantot pašreizējo pārdošanas tirgu, tad jūsu interesēs būtu pārdot, pirms pieprasījums sāk samazināties.
Jaunajam nodokļu likumam varētu būt negatīva ietekme uz Misisipi nekustamā īpašuma tirgu, jo īpaši dažās jomās.
Šie nekustamā īpašuma tirgi redzēs mājokļu vērtības kritumu, jo daudzi pircēji sāk nepatikt vietējiem tirgiem.
Māju vērtība valstī ir samazinājusies līdz -1,3% pagājušajā gadā, bet prognozē, ka māju vērtības palielināsies līdz 2,8% līdz 2019. gadam.
Statistika par Misisipi nekustamā īpašuma tirgus veselības stāvokli liecina, ka tirgus pašlaik ir nestabils, pamatojoties uz 2018.gada februāra statistiku, kas ir 4,0.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 28914

PARDOŠANA Cits (Zemes gabals), Mississippi, Hancock County, Bay St. Louis, 10060 Chappman Road

171,379.61EUR
PARDOŠANA
Cits (Zemes gabals)

113.16 m²
Aptuveni 9.8 Acres pārdošanai. Front Side atrodas Chapman Road 353 kājām. East Side ir 1218 pēdas. Rear Side ir 571,9 pēdas. West Side ir 1389.9 pēdas...
Cod. 6950

PARDOŠANA Lauku māja, Mississippi, Jackson, Jackson, Jackson

471,293.92EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

170 m²
Ranch par + - 15 ac, ar 3 / 2 mājas,
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB